Nieoczekiwane wydatki

Zdarza się to w najmniej oczekiwanym momencie – psuje się pralka, zmywarka czy inny sprzęt domowy. Dowiedz się wcześniej gdzie szukać finansowego wsparcia, zanim przydarzy Ci się zupełnie nieoczekiwany wydatek. 

Prawdopodobnie u każdego w budżecie domowym, jest kilka pozycji, które pojawiają się w nim regularnie od wielu lat. Standardowo są to wydatki świąteczne, być może wypady weekendowe od czasu do czasu czy urodzinowe prezenty. To pewne, że za chwilę staniemy oko w oko z obowiązkowym wydatkiem, jednak mniej pewne jest już to, czy rzeczywiście będziemy mieli w tym czasie odpowiednią ilość pieniędzy…

Potrzebna szybka pomoc!

Jakieś rady? Jedna najważniejsza - konsekwentnie, co miesiąc odkładaj choćby najmniejszą sumę na kosztowne zdarzenia, o których wiesz, że Cię nie ominą. Tu pomocne może być Konto Oszczędnościowe Twój Cel, które w przejrzysty sposób pokazuje proces oszczędzania i kapitalizowane odsetki. 

Na wyciągnięcie ręki

Inna rada – jeśli nie posiadasz aktualnie wystarczającej ilości pieniędzy aby pokryć nadchodzące wydatki, możesz skorzystać z limitu w koncie, bądź  Pożyczki Gotówkowej. 

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Konto 360°

Wyobraź sobie konto idealne. Jest darmowe, wygodne, dostępne, gdziekolwiek jesteś, przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Limit w koncie

Elastyczna forma finansowania bieżących potrzeb.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 331 331
Odwiedź nas