Realizacja pasji

Pomagaliśmy realizować marzenia o najróżniejszych pasjach naszych Klientów… Ty także potrzebujesz wsparcia? Wiesz gdzie nas szukać!

Nie musisz opowiadać nam ze szczegółami o tym co wywołuje rumieńce na Twoich policzkach. Być może są to podniebne sporty ekstremalne, nurkowanie z rekinami albo… szycie na maszynie.

Krok do realizacji marzeń

Aby zrealizować swój nawet najbardziej szalony pomysł, możesz zadziałać według dwóch scenariuszy: albo cierpliwie odkładać złotówkę do złotówki, aby na końcu przepuścić całą sumę bez najmniejszych wyrzutów sumienia albo zrealizować swoje plany z pomocą Pożyczki Gotówkowej. W pierwszym przypadku bardzo pomocne może okazać się nasze Konto Oszczędnościowe Twój Cel,  dedykowane tym, którzy konsekwentnie dążą do spełnienia swoich marzeń.  

Cel jest bliżej niż myślisz

Tych bardziej niecierpliwych, którzy nie mogą doczekać się już szalonej przygody, zachęcamy do  skorzystania z Pożyczki Gotówkowej bądź karty kredytowej. 

Produkty dopasowane do Twoich potrzeb

Pożyczka Gotówkowa

Szybko, łatwo i niedrogo. Proste rozwiązanie na zrealizowanie swoich planów.

Karta kredytowa

Zapewnia swobodę finansową oraz wiele praktycznych przywilejów. Płacąc nią, korzystasz z nieoprocentowanego kredytu aż do 51 dni.

Konto Oszczędnościowe Twój Cel

Chcesz zacząć oszczędzać na realizację swoich marzeń?

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Poproś o kontakt

TeleMillennium

801 331 331
Odwiedź nas