Krok 1: Wybierz legitymację

ISIC (International Student Identity Card) to jedyny dokument potwierdzający status studenta na całym świecie. ISIC daje Ci dostęp do ponad 150 tys. zniżek w prawie 130 krajach. Oszczędzaj na transporcie, noclegach, restauracjach czy zakupach. Możesz też wybrać legitymację z ochronę ubezpieczeniową.

Legitymacja ISIC jest ważna maksymalnie 16 miesięcy - legitymacje ważne są edycjami wrzesień - grudzień, aktualna: 01/09/2016 - 31/12/2017.

Krok 2: Wybierz konto

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów
 • 0 zł za przelewy krajowe w zł przez Internet i w aplikacji mobilnej

Konto 360° (powyżej 18 lat)

Wystarczy 1000 zł wpływów zewnętrznych oraz 1 płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu, by konto i karta były za 0 zł.

Dowiedz się więcej - Konto 360°

Załóż Konto 360°

Konto 360° Student (18-26 lat)

Zapłać minimum raz w miesiącu kartą lub BLIKIEM, by konto i karta były za 0 zł

Dowiedz się więcej - Konto 360° Student

Załóż Konto 360° Student

Krok 3: Otrzymaj zwrot za legitymację ISIC

Wybrałeś już legitymację ISIC i konto? Dowiedz się, jak prosto otrzymać 2 X zwrot za legitymację ISIC. Nawet 158 zł może trafić z powrotem na Twoje nowe konto!

 1. 1

  Załóż Konto 360° lub Konto 360° Student i kup legitymację ISIC w trakcie trwania Promocji (w dowolnej kolejności)

 2. 2

  Płać kartą do konta lub BLIKIEM min. raz w każdym z dwóch kolejnych miesięcy – otrzymasz pierwszy zwrot za legitymację ISIC – do 79 zł

 3. 3

  Płać kartą lub BLIKIEM przez kolejne 10 miesięcy i przedłuż legitymację na następny rok – masz szansę na drugie 79 zł

Przydatne informacje

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz.
Oddzwonimy!

Wypełnij formularz

Jeśli wolisz...
Zadzwoń do nas!

801 331 331

numer dostępny z telefonów komórkowych i stacjonarnych

Informacje dodatkowe

Zwolnienie z opłat za prowadzenie Konta 360° i kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu. Konto 360° Student dedykowane jest dla osób w wieku 18-26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów dla Konta 360° Student w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku. Wypłata w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co się wiąże z dodatkową marżą określoną w Cenniku usług. Szczegóły dotyczące otrzymania zwrotu za pierwszą oraz kolejne legitymacje ISIC znajdują się w Regulaminie akcji promocyjnej „Legitymacja ISIC za darmo” dostępnych na w placówkach Banku oraz na stronie internetowej www.bankmillennium.pl. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w Cenniku Usług, Cenniku usług – prowizje i opłaty, Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millenium SA, Ogólnych warunkach ubezpieczenia „Ochrona karty”, Karcie Produktu – Ochrona karty dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie internetowej www.bankmillennium.pl.