• Białystok

    Łukasz Komenda
    tel. 663 421 304
    lukasz.komenda@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Al. J. Piłsudskiego 13/1
    15-444 Białystok

    Other locations: Ełk, Suwałki, Mońki, Łapy, Łomża, Ostrołęka


  • Bielsko-Biała

    Jolanta Szary
    tel. 728 972 248
    jolanta.szary@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Rynek Główny 11
    32-600 Oświęcim

    Other locations: Oświęcim, Mikołów, Katowice, Siemianowice Śl., Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Częstochowa, Pszczyna, Cieszyn, Żywiec

    Maciej Malik
    tel. 605 475 069
    maciej.malik@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Al. Niepodległości 39
    43-100 Tychy

    Other locations: Katowice, Tychy, Czerwionka-Leszczyny, Jastrzębie Zdrój, Knurów, Piekary Śląskie, Rybnik, Żory


  • Bydgoszcz

    Małgorzata Sójka
    tel. 669 454 685
    malgorzata.sojka@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Jagiellońska 4
    85-950 Bydgoszcz

    Other locations: Chojnice, Tuchola, Żnin, Wąbrzeźno


  • Gdańsk

    Emilia Gajewska
    tel. 693 939 236
    emilia.gajewska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Grunwaldzka 469
    80-309 Gdańsk

    Other locations: Tczew, Malbork, Sopot

    Bożena Ziegert
    tel. 693 939 263
    bozena.ziegert@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Grunwaldzka 19/23
    80-952 Gdańsk

    Other locations: Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gd.

    Alina Bezat-Piątek
    tel. 500 079 284
    alina.bezat@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Stągiewna 14
    80-750 Gdańsk

    Other locations: Pruszcz Gd., Elbląg, Nowy Dwór Gd, Sopot, Gdynia

    Ewa Łukaszewska
    tel. 605 475 083
    ewa.lukaszewska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Grunwaldzka 141 (Galeria Bałtycka)
    80-264 Gdańsk

    Other locations: Gdynia, Rumia, Starogard Gd, Kościerzyna

    Marzena Biela
    tel. 508 379 194
    marzena.biela@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Stągiewna 14
    80-750 Gdańsk

    Other locations: Kartuzy, Sopot, Pruszcz Gd, Gdynia


  • Gdynia

    Bartosz Jakubczak
    tel. 728 972 244
    bartosz.jakubczak@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul Świetojańska 6
    Gdynia

    Other locations: Słupsk, Lębork, Bytów, Kwidzyn


  • Katowice

    Tomasz Orzeł
    tel. 667 635 845
    tomasz.orzel@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Stawowa 13
    40-095 Katowice

    Other locations: Jaworzno, Chrzanów, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Chorzów

    Ewa Hoszek
    tel. 667 635 520
    ewa.hoszek@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Moniuszki 2
    40-005 Katowice

    Other locations: Ruda Śląska, Bytom, Gliwice, Zabrze


  • Kielce

    Izabela Długosz
    tel. 7605 475 041
    lukasz.komenda@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    pl. Niepodległości 1
    25-506 Kielce

    Other locations: Radom, Lublin, Rzeszów, Zamość


  • Kraków

    Aneta Migda
    tel. 667 690 707
    aneta.migda@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 13
    30-509 Kraków

    Rafał Gargas
    tel. 503 991 721
    rafal.gargas@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Zwierzyniecka 24
    31-105 Kraków

    Other locations: Nowy Sącz, Nowy Targ

    Piotr Szałkowski
    tel. 667 672 990
    piotr.szalkowski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Legionów Józefa Piłsudskiego 13
    30-509 Kraków

    Jacek Mazanek
    tel. 728 972 167
    jacek.mazanek@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Stawowa 61 (CH Bronowice)
    31-346 Kraków

    Other locations: Tarnów, Wadowice, Niepołomice


  • Lublin

    Artur Samborski
    tel. 663 420 734
    artur.samborski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Kapucyńska 4
    20-009 Lublin

    Other locations: Przemyśl, Krosno, Rzeszów, Stalowa Wola, Biała Podlaska, Zamość, Chełm, Jarosław


  • Łódź

    Gabriel Jędraszek
    tel. 693 939 255
    gabriel.jedraszek@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Piłsudskiego 76
    90-330 Łódź

    Other locations: Zgierz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Sieradz, Skierniewice, Radomsko, Kutno


  • Olsztyn

    Iwona Trzonkowska - Żyśko
    tel. 667 635 831
    iwona.trzonkowska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Piłsudskiego 11/17
    10-959 Olsztyn

    Other locations: Ostróda, Morąg, Orneta, Szczytno, Mrągowo, Kętrzyn, Iława, Brodnica


  • Poznań

    Bartosz Modelski
    tel. 503 990 839
    bartosz.modelski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Traugutta 15/17
    61-514 Poznań

    Other locations: Śrem, Września, Inowrocław, Turek, Jelenia Góra

    Łukasz Cimcioch
    tel. 601 262 011
    lukasz.cimcioch@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Święty Marcin 58/64
    61-807 Poznań

    Other locations: Gniezno, Konin, Piła, Inowrocław

    Anna Dyncer
    tel. 605 159 094
    anna.dyncer@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Os Przyjaźń 172
    Poznań

    Other locations: Gorzów Wlk, Wągrowiec, Piła, Września, Śrem

    Katarzyna Sochaj
    tel. 728 975 176
    katarzyna.sochaj@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Małe Garbary 6
    Poznań

    Other locations: Zielona Góra, Leszno, Nowa Sól, Żary


  • Sopot

    Marzena Waliszewska
    tel. 693 350 751
    marzena.waliszewska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Plac Konstytucji 3-go Maja 1
    81-704 Sopot

    Other locations: Gdynia, Wejherowo, Rumia, Reda, Puck, Władysławowo


  • Szczecin

    Anita Śmiglewska
    tel. 667 675 963
    anita.smiglewska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Pl Rodła 8 (PAZIM)
    71-280 Szczecin

    Other locations: Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Stargard


  • Toruń

    Jarosław Daszkiewicz
    tel. 601 668 731
    jaroslaw.daszkiewicz@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Szosa Chełmińska 17
    87-100 Toruń

    Other locations: Włocławek, Grudziądz, Świecie, Płock


  • Warszawa

    Justyna Buła-Zielińska
    tel. 691 400 159
    justyna.bula@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Al. Jerozolimskie 65/79
    Warszawa

    Other locations: Piaseczno

    Marek Olendzki
    tel. 601 394 891
    marek.olendzki@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Marszałkowska 136
    Warszawa

    Other locations: Wołomin

    Roman Paprota
    tel. 605 160 182
    roman.paprota@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Plac Konstytucji 6
    Warszawa

    Other locations: Pruszków

    Daniel Słowikowski
    tel. 601 862 228
    daniel.slowikowski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Marszałkowska 136
    00-004 Warszawa

    Marzena Maliszewska
    tel. 601 540 034
    marzena.maliszewska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Al. Niepodległości 124
    Warszawa

    Other locations: Siedlce

    Anna Chmielewska
    tel. 728 972 020
    anna.chmielewska@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. K.E.N 105
    Warszawa

    Other locations: Otwock, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Żyrardów

    Karol Orzechowski
    tel. 501 864 442
    karol.orzechowski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Okopowa 58/72 (CH Klif)
    Warszawa

    Mariusz Brach
    tel. 693 939 006
    mariusz.brach@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Głębocka 15 (CH Targówek)
    Warszawa

    Dorota Góralczyk
    tel. 691 401 314
    dorota.goralczyk@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Marszałkowska 136
    Warszawa

    Other locations: Grodzisk Mazowiecki

    Barbara Bielik
    tel. 693 939 227
    barbara.bielik@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Marszałkowska 136
    Warszawa


  • Wrocław

    Katarzyna Kochan
    tel. 728 972 195
    katarzyna.kochan@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Legnicka 58 (CH Magnolia Park)
    54-204 Wrocław

    Other locations: Legnica, Jawor, Dzierżoniów

    Michał Markowski
    tel. 693 939 116
    michal.markowski@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    Legnicka 58 (CH Magnolia Park)
    54-204 Wrocław

    Other locations: Wałbrzych, Jelenia Góra, Oleśnica, Bolesławiec, Zgorzelec

    Wioletta Boś
    tel. 728 972 162
    wioletta.bos@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Armii Krajowej 6b
    50-541 Wrocław

    Other locations: Lubin, Głogów, Świdnica, Kłodzko, Kalisz, Ostrów Wlkp.

    Tomasz Gruda
    tel. 728 972 180
    tomasz.gruda@bankmillennium.pl

    Bank Millennium SA
    ul. Powstańców Śląskich 139
    53-138 Wrocław

    Other locations: Oława, Nysa, Opole