Breadcrumb

Konto Oszczędnościowe - baner product

Postaw na wiosenne oszczędzanie

o-koncie-360

o koncie - article

O koncie

Rachunek oszczędnościowy, który pozwala Ci w wygodny i nowoczesny sposób lokować oszczędności na bardzo atrakcyjnych warunkach.

  • Skorzystaj z atrakcyjnego oprocentowania - wpłać nowe środki i zarabiaj nawet 2,70% w skali roku, a odsetki będą kapitalizowane co miesiąc.
  • Ciesz się swobodą jaką daje Ci konto -   zasil je jednorazowo albo wpłacaj regularnie – w zależności od Twoich możliwości i potrzeb.
  • Wygodne transakcje -  wpłacaj i wypłacaj środki, kiedy tylko zechcesz, nie tracąc dotychczas zarobionych odsetek.
  • Nowoczesna obsługa – zarządzaj pieniędzmi z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem Millenetu, w aplikacji mobilnej czy też tradycyjnie -  w oddziale oraz telefoniczne przez TeleMillennium. 

Złóż wniosek

oprocentowanie

Oprocentowanie - article - konto oszczednosciowe

Oprocentowanie

Promocyjne oprocentowanie nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit:

Oprocentowanie promocyjne nowych środków w skali roku Dla Klientów z Kontem Oszczędnościowym Profit
Do 100 000 zł włącznie 2,70%
Nadwyżka ponad 100 000 zł 1,40%

2) Konto Oszczędnościowe Profit jest obsługiwane za pośrednictwem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, który umożliwia dostęp również do innych usług bankowych. Opłaty oraz zasady prowadzenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oraz rachunków oszczędnościowych (w tym Konta Oszczędnościowego Profit) określa Regulamin ogólny świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA oraz Cennik usług – prowizje i opłaty. Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 92 dni obowiązuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 2,7% w skali roku do 100 000 zł i 1,4% w skali roku dla nadwyżki powyżej kwoty 100 000 zł – od dnia, w którym nastąpi pierwsze uznanie Konta Oszczędnościowego Profit nowymi środkami w okresie przystąpienia do Promocji, która trwa od 31.03.2019 do 25.05.2019 r. W przypadku kolejnych uznań nowymi środkami oprocentowanie promocyjne będzie obowiązywało do 92 dnia włącznie, licząc od pierwszego uznania nowymi środkami. Można korzystać tylko z jednej promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie. Szczegóły w Regulaminie promocji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit. Edycja 13”. Po okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego oraz dla środków niezaklasyfikowanych jako nowe, obowiązuje oprocentowanie zmienne standardowe w wysokości określonej Cennikiem usług – stopy procentowe; zgodnie z tym cennikiem pierwsze polecenie przelewu wewnętrznego w miesiącu kalendarzowym z Konta Oszczędnościowego Profit jest bezpłatne, a drugie i każde następne jest płatne 7,50 PLN. Powyższe regulacje dostępne są w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl

Oprocentowanie standardowe na Koncie Oszczędnościowym Profit wynosi:

Kwota Oprocentowanie standardowe
Do 50 000 zł włącznie 0,60%
Nadwyżka ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie 0,70%
Nadwyżka ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie 0,90%
Nadwyżka ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie 1,00%
Nadwyżka ponad 500 000 zł 1,10%

Oprocentowanie standardowe jest zmienne i obowiązuje dla środków Klienta niezakwalifikowanych jako nowe. Odsetki kapitalizowane są w okresach miesięcznych. Kwota minimalna do naliczania odsetek w wysokości 1000 zł. Kwota minimalna nie obowiązuje dla nowych środków z promocyjnym oprocentowaniem oraz w sytuacji, gdy suma wartości nowych środków i środków niezakwalifikowanych jako nowe jest równa lub większa niż 1000 zł.

dokumenty

jak-zalozyc

jak założyć - text info box

Jak założyć

Przez internet
Jeżeli jeszcze nie jesteś naszym klientem