Konto 360° Student

Mobilne tak jak Ty

Otwórz konto i korzystaj z niego swobodnie, gdzie i kiedy chcesz.

O koncie

Konto za darmo, dostępne 24/7

0zł

za prowadzenie konta

0zł

za kartę do konta

0zł

za wypłaty z bankomatów

0zł

za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

0zł

za przelewy na e-mail lub telefon

0zł

za realizację zleceń stałych i polecenia zapłaty

 

Konto 360° Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów przy min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Wypłata z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium S.A. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty konta zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych i Płatności Mobilnych BLIK oraz w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium S.A., dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie Cenniki i regulaminy.

 

Aplikacja Mobilna

Zaletą aplikacji Banku Millennium jest możliwość błyskawicznego logowania odciskiem palca lub PIN-em. Nasza aplikacja to również skróty (tzw. widgety), które umożliwią Ci natychmiastowe sprawdzenie stanu konta bez logowania. Dzięki aplikacji, nie będziesz już musiał szukać w portfelu karty – bez problemu zapłacisz i wypłacisz pieniądze BLIKIEM.

  • Szybki pogląd salda bez logowania
  • Szybki przelew
  • BLIK - Płać i wypłacaj BLIKIEM
  • Zarządzanie produktami

 

 

Jak otworzyć

Jeżeli nie jesteś naszym klientem najszybciej otworzysz konto składając wniosek przez internet. Wypełnij krótki wniosek i wybierz sposób aktywacji konta

Wizyta kuriera

Kurier dostarczy Ci umowę i kartę do konta.

  1. Potwierdź dane
  2. Podpisz umowę
  3. Zaloguj się do Millenetu

Wizyta w oddziale

Jeśli chcesz otworzyć konto osobiście.

  1. Spotkaj się z nami
  2. Zaloguj się do Millenetu