Nowości w Millenecie

Oszczędzanie i inwestowanie online

Zakładka „Oszczędności i inwestycje” w Millenecie w nowej odsłonie.

Od teraz możesz zarządzać całkowicie online swoimi produktami oszczędnościowymi i inwestycyjnymi. Dzięki przejrzystym wykresom, masz możliwość całościowego spojrzenia na swoje środki, ulokowane zarówno na lokatach jak i produktach inwestycyjnych. Możesz również na bieżąco śledzić stan swoich inwestycji.

Ubezpiecz siebie i bliskich na wyjazd

Zyskaj odpowiednią ochronę z wygodnym ubezpieczeniem turystycznym online w Millenecie i aplikacji mobilnej.

Polisę kupisz w kilka chwil, bez zbędnego wypełniania swoich danych. Dzięki niej otrzymujesz dostęp 24/7 do pomocy podczas podróży - w razie zdarzenia Ubezpieczyciel pomoże Ci np. znaleźć najbliższą przychodnię lub wezwać pogotowie.

Dowiedz się więcej

Zmień kartę plastikową na kartę wirtualną

Dzięki bezpłatnej aplikacji mobilnej Banku Millennium możesz płacić telefonem tak, jak kartą płatniczą.

Aby zapłacić, wystarczy odblokować telefon i przyłożyć go do terminala w sklepie. Z wygodnych płatności zbliżeniowych telefonem korzystać mogą posiadacze smartfonów z systemem Android 4.4 lub wyższym, które są wyposażone w moduł NFC.

Dowiedz się więcej

Historia transakcji w nowej odsłonie

Teraz w Millenecie i aplikacji mobilnej możesz do każdej transakcji załączyć np. paragon lub fakturę, otagować transakcję (np. #urlop) a nawet dodać opis konkretnej operacji. Dzięki temu, w każdej chwili wszystko łatwo znajdziesz

Dowiedz się więcej

Nowa odsłona strony logowania od 06.05.2017

Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa poprawiliśmy wygląd strony logowania i wprowadziliśmy kilka usprawnień.

Teraz podczas zmiany H@sła 1 wskaźnik siły hasła podpowie Ci, czy Twoja nowa kombinacja cyfr jest bezpieczna. Natomiast czytelniejsze komunikaty w przypadku wpisania błędnych danych logowania pomogą Ci uniknąć przypadkowego zablokowania konta. Sam sposób logowania pozostaje bez zmian.

link otwiera się w nowym okniePoznaj szczegóły zmian

Polecaj Bank Millennium, nagrody czekają

Teraz w Millenecie i aplikacji mobilnej możesz zapraszać znajomych do Banku Millennium.

Dołącz do programu LUBIĘ TO POLECAM i wysyłaj zaproszenia do znajomych. Polecaj im Konto 360º lub Konto 360º Student i zachęcaj do płacenia kartą lub BLIKIEM - wystarczy wydać 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. Sprawdzaj postępy znajomych, a kiedy uda im się spełnić warunki programu, wybierzcie swoje nagrody. Zaloguj się do Millenetu lub aplikacji, wybierz zakładkę LUBIĘ TO POLECAM i sprawdź, jak zacząć polecać.

Dowiedz się więcej

Wygodne Raty – spłacaj swobodnie kartę kredytową

Możesz teraz w szybki i prosty sposób rozłożyć wydatki kartą kredytową na korzystnie oprocentowane raty.

Sam decydujesz, które transakcje powyżej 300 zł lub jaką kwotę wykorzystanego limitu rozłożyć na raty i jak długo będziesz je spłacać. Opcja jest dostępna zarówno przez system bankowości internetowej Millenet, jak i aplikację mobilną.

Dowiedz się więcej

Zarejestruj swój telefon na kartę w Millenecie

Teraz możesz szybko i wygodnie dokonać obowiązkowej rejestracji telefonu na kartę.

Udostępniliśmy w Millenecie nową funkcję, dzięki której zarejestrujesz swój telefon na kartę za darmo i bez konieczności wizyty w salonie operatora sieci komórkowej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami musisz to zrobić do 1 lutego 2017 roku.

Dowiedz się więcej

Przelewy natychmiastowe do ZUS, urzędów skarbowych i celnych

Oprócz przelewów zwykłych możesz teraz wykonywać do ZUS, urzędów skarbowych i izb celnych również przelewy natychmiastowe.

Dzięki nim nie musisz czekać aż urząd otrzyma Twoją wpłatę. Składki na ubezpieczenia, mandaty czy podatki opłacisz w czasie rzeczywistym. Twój przelew zdąży dotrzeć na czas, nawet jeśli wykonasz go ostatniego dnia płatności.

Dowiedz się więcej

Loguj się do platformy ZUS w Millenecie

Bank Millennium wprowadził nową usługę umożliwiającą szybki i łatwy dostęp do Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

Od teraz Klienci Banku mogą założyć i uwierzytelnić profil PUE ZUS poprzez swoje konto w Millenecie, bez konieczności wizyty w urzędzie. Platforma umożliwia m.in. sprawdzenie składek, złożenie dokumentów i wniosków lub umówienie wizyty w oddziale ZUS.

Dowiedz się więcej

Ubezpiecz swój pojazd w Millenecie

Teraz możesz ubezpieczyć swój samochód, motocykl czy skuter całkowicie online.

Zakup ubezpieczenia możesz rozpocząć w aplikacji mobilnej, a dokończyć w Millenecie lub odwrotnie. Na każdym etapie masz możliwość zapisać wniosek i kontynuować proces na dowolnym urządzeniu.

Dowiedz się więcej

Zyskaj dostęp do e-urzędów przez swoją bankowość elektroniczną

Załatwiaj sprawy urzędowe bez czekania w kolejkach, również poza godzinami pracy urzędów.

Składaj pisma i sprawdzaj statusy wysłanych wniosków bez wychodzenia z domu. Załóż przez Millenet darmowy Profil Zaufany i loguj się do urzędów jak do Banku. Profil Zaufany działa jak podpis elektroniczny i można z niego korzystać na wielu stronach administracji publicznej, m.in. ePUAP, PUE ZUS, czy CEIDG.

Dowiedz się więcej